لوگوی شرکت دانش بنیان طبیب درمان پژوهش قلب، تولید کننده تجهیزات مصرفی آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی قلب

شرکت دانش‌بنیان طبیب درمان پژوهش قلب، با در نظر گرفتن حساسیت و اهمیت کار، تلاش در بهبود کیفیت و نوآوری در صنعت تولید تجهیزات پزشکی مصرفی در حوزه قلب و عروق را سرلوحه کار خود قرار داده و قدم‌های مؤثری نیز در این خصوص برداشته است. طبیب با رعایت ضوابط GMP و اصول اتاق تمیز  بر اساس ISO14644 مشغول به فعالیت می‌باشد و با پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت – الزامات خاص تجهیزات پزشکی توانسته استاندارد  ISO13485  را از شرکت IMQ ایتالیا و همچنین سازمان استاندارد ایران با حیطه کاربردی طراحی و تولید تجهیزات مصرفی قلب و عروق (اعم از انواع شیت‌های رادیال و فمورال، انواع کتترهای آنژیوگرافی رادیال و فموال، کتترهای راهنما، انواع گایدوایرهای PTFE، هیدروفیلیک، PTCA و شریان بند، سر سوزن آنژیوگرافی، اینفلیتور، y-kit و...) و ارائه خدمات استریل با گاز اتیلن اکساید دریافت کند. از طرفی این شرکت مجوز و پروانه ساخت محصولات مذکور را از اداره کل تجهیزات پزشکی کشور دریافت نموده است.

با توجه به  نیاز کشور به محصولات مصرفی حوزه قلب و عروق، طبیب نیز همگام با پیشرفت های انجام شده در این حوزه، توانسته محصولات خود را با نوآوری و الگوبرداری از آخرین دستاورد های روز دنیا منطبق با نیاز و در جهت رضایتمندی مصرف کنندگان تولید و ارائه نماید . تنوع محصولات ازجمله ، مزیت های رقابتی این شرکت می باشد . مدیریت وتمامی پرسنل این شرکت متعهد می باشند که تمامی الزامات تجهیزات پزشکی و همچنین انسانی و اخلاقی را در تمامی مراحل تولید رعایت کنند.
شایان ذکر است این شرکت در شرف دریافت گواهینامه ISO 17025 به منظور پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه نیز می باشد.

شرکت دانش بنیان طبیب درمان پژوهش قلب، تولید کننده تجهیزات مصرفی آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی قلب
تحقیق و توسعه شرکت دانش بنیان طبیب درمان پژوهش قلب، تولید کننده تجهیزات مصرفی آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی قلب

​​از ایده تا واقعیت

طبیب درمان پژوهش قلب (سهامی خاص)

شرکت دانش‌بنیان طبیب درمان پژوهش قلب در ابتدای سال ۱۳۹۷ با هدف تولید تجهیزات یک‌بار مصرف تخصصی حوزه آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی قلب تأسیس گردید. فاز اول کارخانه از ابتدای سال ۱۴۰۰ به بهره برداری رسید. بهره‌برداری از فاز دوم کارخانه نیز با تولید محصول شریان‌بند رادیال (برای اولین بار در کشور) از بهمن ماه سال ۱۴۰۰ آغاز شد و سپس سه محصول جدید این شرکت شامل شیت شریانی رادیال (برای اولین بار در کشور و تنها شرکت تولید‌کننده این محصول)، اینفلیتور و سر سوزن آنژیوگرافی، به تولید رسید و در تیر ماه سال ۱۴۰۱، شرکت موفق به اخذ گواهی دانش‌بنیانی گردید. 
همچنین در دی ماه سال ۱۴۰1 و پس از قریب به دو سال اقدامات مهندسی و تحقیق و توسعه و کسب دانش فنی، دستگاه‌های خریداری شده برای تولید کتترهای آنژیوگرافی که محصولی دانش‌بنیان و جزء طرح‌های کلان ملی می‌باشد، در کارخانه طبیب نصب گردید و اکنون در حال طی مراحل اداری دریافت پروانه تولید از اداره کل تجهیزات پزشکی می‌باشد.

تاریخچه طبیب

تاریخچه شرکت دانش بنیان طبیب درمان پژوهش قلب، تولید کننده تجهیزات مصرفی آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی قلب
شرکت دانش بنیان طبیب درمان پژوهش قلب، تولید کننده تجهیزات مصرفی آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی قلب
شرکت دانش بنیان طبیب درمان پژوهش قلب، تولید کننده تجهیزات مصرفی آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی قلب